JHL 146 Hallituksen Yhteystiedot

Sari Rautiainen, Puheenjohtaja, taloudenhoitaja, jäsenasiainhoitaja

rautiainen.sari@gmail.com

Helena Tähtinen, Varapuheenjohtaja helena.tahtinen@essote.fi

Tanja Eskonniemi, sihteeri tanja.eskonniemi@essote.fi

Arvo Haikonen arvo.haikonen@essote.fi

Maarit Kovanen maarit.kovanen@essote.fi

Aini Paukku aini.paukku@essote.fi

Jukka Hynninen jukka.hynninen@essote.fi

Maritta Nykänen maritta.nykanen@essote.fi

Pia Hokkanen pia.hokkanen@essote.fi

Marko Hiltunen marko.hiltunen@essote.fi

Yhteydenotto *

JHL Essoten edunvalvonta 2018-2019

Pääluottamusmies, Maarit Pöntinen, kotihoito maarit.pontinen@essote.fi

p.0401294273

Varapääluottamusmies Arvo Haikonen, Tekniikka

arvo.haikonen@essote.fi p.0443516351

Luottamusmies  tukipalvelut, Tanja Eskonniemi, Siivouskeskus

tanja.eskonniemi@essote.fi p.0407470738

Luottamusmies Anne Hiljanen, p. 050 540 5350 anne.hiljanen@essote.fi